Literatúra, DVD a materiály

Knižné materiály

Nájdete tu  ukážky kníh o Čung jüan čchi kungu / Zhong Yuan Qigong od majstra Xu Mingtanga a Tamara Martynovovej vydaných v českom jazyku, video a DVD.

Séria kníh od majstra Xu Mingtanga a Tamary Martynovovej vydaná v českom jazyku vo vydavateľstve Eugenika. Knihy sú určené absolventom kurzov čchi kungu / qigong a sú dostupné v bežnom predaji, u inštruktorov alebo v sídle asociácie. Môžete si ich objednať aj na dobierku, priamo vo vydavateľstve Eugenika.

Kniha k 1. stupňu

Knihu je možné zakúpiť na kurzoch u jednotlivých inštruktorov, alebo priamo vo webshope vydavateľstva Eugenika. Slovenskí záujemcovia si knihu môžu kúpiť tu - http://www.eugenika.sk/, záujemcovia z Čiech tu - http://www.eugenika.cz. Onedlho by sa mala dostať aj do kníhkupectiev.

Kniha k 2. stupňu

Video a DVD

Súčasť materiálov od majstra Xu Mingtanga a Tamary Martynovovej vydaných v českom jazyku vo vydavateľstve Eugenika.

DVD k 1. stupňu je určené absolventom kurzov čchi kungu / qigong, zakúpiť si ho môžete priamo v asociácii alebo objednať na dobierku.

V príprave je DVD pre 2. stupeň.

Doplnkové materiály

V tejto časti nájdete doplnkové materiály, akými sú preklady článkov z americkej webstránky ZYQ, tabuľky s prehľadmi efektov cvičení na jednotlivých stupňoch ZYQ a ďalšie.

Materiály prekladajú vo svojom voľnom čase inštruktori a čchi kungoví / qigong nadšenci, ďakujeme :)

  • Preklad popisu cvičení z Americkej webstránky. 
  • Tabuľka významu jednotlivých stupňov ZYQ. 
  • Tabuľka pchin jin. 
  • Abstrakt o Qigong z medicínskeho pohľadu, skompletoval pán Karel Nešpor (dokument v anglickom jazyku).