Novinky

VYŠLA KNIHA 1.STUPŇA ČUNG-JUAN ČCHI-KUNGU/ZYQ

retretat

Milí priatelia,

s radosťou vám oznamujeme, že konečne vyšla dlho očakávaná kniha 1.stupňa Čung-Jüan čchi-kungu v slovenskom jazyku. V porovnaní s jediným dostupným vydaním tejto publikácie na našom trhu, ktoré bolo z roku 2002 v českom jazyku, je toto najnovšie vydanie (originál z roku 2016) oveľa rozšírenejšie, komplexnejšie, doplnené o nové informácie a poznatky zozbierané počas mnohých rokov výučby a praxe.

Okrem bohatého teoretického a praktického materiálu je nepochybne veľmi zaujímavá rozsiahla príloha, hlavne stránky zo života Majstra, s množstvom zaujímavých faktov, ktoré neboli v našom regióne doposiaľ publikované.

Toto obsiahle dielo je skvelým sprievodcom pre cvičencov ČJČ/ZYQ, ale aj zaujímavým čítaním pre širokú verejnosť, dokonca aj sympatizantov vedeckých disciplín... Kniha môže byť hodnotným darčekom pre hľadajúcich, ako aj záujemcov o pochopenie seba samého.

Zaobstarať si ju môžete cez inštruktorov ČJČ/ZYQ, prípadne cez našu asociáciu zaslaním objednávky na mailovú adresu knihyzyq@gmail.com

Keď to epidemiologická situácia dovolí, v rámci asociácie plánujeme zorganizovať spoločnú akciu/cvičenie s možnosťou kúpy knihy, o čom budeme dodatočne informovať.

 

Cena: 25 Eur  + poštovné a balné  (568 strán)

Želáme vám príjemný zážitok pri čítaní